Sigorta ve Yol Yardım Şirketleri

Sigorta ve Yol Yardım Şirketleri

Sabit şarj istasyonları ihtiyaç duyulan her noktada bulunmayabilmekte ve bu sebeple elektrikli araç kullanıcıları uzun seyahatlerde yolculuk planlamalarından kaynaklanan aksilikler nedeniyle aracının şarjını tamamen bitirerek yolda kalabilmektedir. Yolda kalmış elektrikli araçlar için şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Paylaşımlı Araç Filoları

Paylaşımlı Araç Filoları

Paylaşımlı olarak kullanılan elektrikli araçların şarj operasyonunun da dikkatle yönetilmesi ve bir sonraki müşteri için aracın hazır durumda olması gerekir. Bu durumlarda filosunda elektrikli araç bulunan paylaşımlı araç filolarına şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Araç Kiralama Firmaları / Galeriler

Araç Kiralama Firmaları / Galeriler

Elektrikli araçların müşteriye kiralanması/satılmasından önce ve sonra şarjının zamanında doldurulması gerekir. Bünyesinde elektrikli araç bulunan araç kiralama firmaları ve galerilere hızlı şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Sabit İstasyon Firmaları

Sabit İstasyon Firmaları

Sabit istasyonların operasyonu sırasında meydana gelen yoğunluğu desteklemek ve faaliyet bölgelerindeki boşlukları doldurmak amacıyla sabit şarj istasyonlarına şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Restoranlar / Kafeler / Dinlenme Tesisleri

Restoranlar / Kafeler / Dinlenme Tesisleri

Restaurantlar, cafeler ve uzun yolculuklarda dinlenme tesisleri elektrikli araç sahiplerinin araçları şarj olurken en çok vakit geçirdiği mekanların başında gelir. Sabit şarj istasyonu kurmak için yeterli altyapıya sahip olmayan ve yüksek maliyeti karşılayamayan işletmelere mobil ve hızlı şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Oteller

Oteller

Oteller elektrikli araç sahiplerine hitap etmek amacıyla sabit şarj istasyonu kurmaktadır. Otellerin müşterilerine özel olarak mobil ve hızlı şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Havalimanları

Havalimanları

Havalimanları insan ve araç trafiğinin en yoğun olduğu yerlerden olduğundan, altyapının yetersiz kaldığı ve sabit istasyonun kurulamadığı durumlarda havalimanları için mobil ve hızlı şarj hizmeti sunabilmekteyiz.

Belediyeler

Belediyeler

Belediyelere ayrıcalıklı olarak tahsis edilecek mobil şarj aracı ile belediye araçlarına hizmet sunabilmekteyiz.

Organizasyonlar

Organizasyonlar

Fuar, konser, maç gibi çeşitli etkinliklerde elektrikli araçların oluşturacağı yoğunluğu ve yüksek şarj talebini karşılamak için hızlı şarj hizmeti sunabilmekteyiz.