Türkiye'nin İlk Mobil ve Hızlı Şarj İstasyonu

Türkiye'nin İlk Mobil ve Hızlı Şarj İstasyonu

EVbee elektrikli araç şarj sektörünü özgün teknolojisiyle şekillendirmek amacıyla kurulmuş bir enerji-mühendislik şirketidir.

Şarj teknolojileri alanında faaliyet göstermekte olup kullanıcıya yenilikler sunmak, verimli ve güvenli şarj sistemleri oluşturmak amacıyla aldığı yatırım sonrasında Eskişehir’de kurulmuştur.

2022 yılında kurulmuş şirket öncelikli olarak Türkiye’de elektrikli araçların şarj işlemini daha erişilebilir, konforlu, güvenli ve hızlı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu bakımdan EVbee elektrikli araç sahiplerinin şarj ihtiyacını mobil ve hızlı (DC) şekilde karşılayarak araç sahiplerinin menzil ve şarj problemlerine yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Elektrikli araç şarj sektörüne ses getirecek ölçekte çözüm odaklı yenilikler sunmayı hedefleyen EVbee, şarj işlemini mobil ve hızlı hale getirmesi bakımından sektörde bir ilki gerçekleştirmektedir. EVbee sektördeki problemleri analiz ederek şebekeden bağımsız sistemiyle hızlı (DC) şarjı kullanıcının istediği zamanda istediği konuma götürmesiyle şarj işleminde kullanıcı odaklı yaklaşımı benimsemektedir. Kuruluşundan bu yana attığı adımlar, kurduğu partnerlikler ve gerçekleştirdiği faaliyetler sonucunda EVbee mobil şarj sistemleri pazara hazır hale gelmiştir.

Benimsediğimiz vizyon ve misyonumuz ile yaşanabilir bir çevre ve dünya için sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunarak kullanıcı odaklı yaklaşımımızla elektrikli araç sahiplerinin şarj deneyimiyle ilgili zaman ve mekan kaynaklı kaygılarına son vermeyi hedeflemekteyiz.